مشاوره سئو
1

مشاوره سئو

بحث‌های مربوط به مشاوره سئو سایت یکی از داغ‌ترین مباحث روز انواع کسب‌وکارها است . درواقع سئو یکی از مهم‌ترین ابزارها برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار است.
مشاوره بازاریابی اینترنتی
2

مشاوره بازاریابی اینترنتی

بازاریابی دیجیتال بخشی از بازاریابی است که از اینترنت و فناوری های دیجیتال مبتنی بر آنلاین مانند رایانه های رومیزی، تلفن های همراه و سایر رسانه ها و پلتفرم های دیجیتال برای تبلیغ محصولات و خدمات استفاده می کند.

مشاوره طراحی سایت
3

مشاوره طراحی سایت

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می باشد. طراحی رابط کاربری، طراحی تجربه کاربری
تحلیل کلمات کلیدی
4

مشاوره تولید محتوا

مشاور تولید محتوا به شرکت شما کمک می‌کند تا از طریق محتوا بازار را به دست بگیرید. این کار شامل اقدامات مختلف از طراحی استراتژی تا انتشار و تبلیغ مطالب شماست. مشاوره تولید محتوا گاهی با نام مشاره بازاریابی محتوایی نیز شناخته می‌شود. این مشاوره می‌تواند در قالب استخدام یک فرد یا قرارداد با یک شرکت تولید محتوا انجام شود. در هر صورت، شما به چنین نقشی برای موفقیت در بازار پر رقابت اینترنت نیاز دارید.
مشاوره استراتژی محتوا
5

مشاوره استراتژی محتوا

تدوین استراتژی محتوا بر اساس تحلیل و بررسی اطلاعات اولیه، تحلیل رقبا جامعه‌ی مخاطب و منابع محتوایی
تحلیل کلمات کلیدی
6

تحلیل کلمات کلیدی

در این تحلیل کلمات کلیدی مشابه و عباراتی مشخص می‌شوند که توسط رقبا استفاده شده اما در وبسایت شما وجود ندارند یا شما در موتورهای جستجو برای آنها وضعیت‌ ضعیف‌تری نسبت به رقبا دارید.
بازبینی سایت و عارضه یابی
7

بازبینی سایت و عارضه یابی

به بیان کلی در این سند، با نقاط ضعف و مشکلات فنی وب‌سایت خود آشنا می‌شوید. آگاهی از ایرادهای فنی کمک می‌کند که روند مطلوبی برای برطرف کردن مشکلات، طراحی کنید و بتوانید با رفع آن‌ها سرعت سایت را بهبود بخشید و در نتیجه رتبه‌‌ی بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید.

منو اصلی