کانال یوتیوب SkillVid

کانال یوتیوب SkillVid

آموزش های مرتبط با یوتیوب، ادیت فیلم و طراحی گرافیک

درباره کانال یوتیوب SkillVid

امیرعباس هستم و حرفه اصلی من طراحی و توسعه وب سایت است. سال‌هاست که سعی می‌کنم یه شیوه‌‌های مختلف،‌ دانسته‌هایم را با دیگران به اشتراک بگذارم ولی هیچ کدام از فعالیت‌های آموزشی قبلی من به شیرینی تولید ویدیو و آپلود آنها به یوتیوب نبوده است. یوتیوب به من کمک کرده که بتوانم هر آنچه میدانم را با دیگران به اشتراک بگذارم و این ارتباط با مخاطب در این پلتفرم کاملا دوطرفه و تعاملی است. از آنجاییکه همیشه دوست داشتم با بالاترین کیفیت ممکن،‌ محتوای آموزشی ‌تولید کنم،‌ به همین خاطر دقیقا همین رویه را در پیش گرفتم و سعی می‌کنم محتوایی که تولید می‌کنم از هر لحاظ با کیفیت باشد. امیدوارم با این ویدیو‌ها بتوانم اندکی به علاقه‌مندان حوزه های طراحی و برنامه نویس و ادیت فیلم،‌ کمک کنم.

هر ۱۰۰۰ بازدید چند دلار درآمد دارد؟

هر ۱۰۰۰ بازدید چند دلار درآمد دارد؟

یکی از مواردی که در بحث کسب درآمد از اینترنت و بخصوص برای یوتوبرهای فارسی زبان و یا ایرانی،‌مهم است این مورد است که درآمد از یوتیوب چقدر است؟ میزان درآمد کانال ها به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید چه مقدار است. این عدد یک میزان ثابت نبوده و به نسبت موضوع کانال و همینطور اینکه از چه کشورهایی بازدید داشته باشید، متغیر است. در این ویدیو سعی کردم به جزییات بیشتری درباره این موضوع صحبت کنم

این مقاله هم مطالعه کنید :
معرفی کانال یوتیوب طبقه ۱۶

مشاهده ویدیو در یوتیوب

 

آموزش ساخت کانال یوتیوب از صفر تا صد

آموزش ساخت کانال یوتیوب از صفر تا صد

در این ویدیو سعی کردم مراحل ساخت یک کانال یوتیوب را به طور کامل از صفر تا صد آموزش بدهم. تقریبا تمامی مواردی که شما برای ساخت یک کانال باید بدانید در این فیلم موجود است. تمامی مراحل تایید صلاحیت و کلیه گزینه های بخش تنظیمات در این ویدیو توضیح داده شده است.

مشاهده ویدیو در یوتیوب

 

آموزش پریمیر

آموزش پریمیر:‌ آشنایی با محیط نرم افزار، باز کردن ویدیوها و کات کردن آنها

چندی قبل از دوستان نظرخواهی کردم درباره ضبط یک دوره کوتاه آموزش پریمیر پرو و آموزش مقدمات ادیت فیلم و نتیجه این شد که تصمیم گرفتم این دوره را ضبط کنم. هدف این است که در پایان این دوره کوتاه شما بتوانید یک کلیپ حرفه ای داخل نرم افزار بسازید. حال این کلیپ میتواند یک کلیپ آموزشی و یا کلیپ تصویری و موسیقی باشد. این اولین قسمت از این دوره کوتاه هست که به معرفی محیط نرم افزار می‌پردازیم. پس از آن شیوه باز کردن ویدیوها در نرم افزار را توضیح میدهیم. پس از آن درباره شیوه کات کردن را توضیح میدهم.

مشاهده ویدیو در یوتیوب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی