معرفی کانال یوتیوب طبقه ۱۶

طبقه ۱۶، کانالی یوتیوب است که توسط سهیل علوی میزبانی می شود. دوستان سهیل در طبقه ۱۶ مکان او در تورنتو به او می پیوندند تا در مورد استارتاپ ها، فناوری و زندگی بحث و گفتگو کنند. این کانال به صورت پادکست عمل می کند که در آن میزبان و میهمانان او در مورد تکنولوژی، هنر، استارتاپ ها و زندگی صحبت می کنند.

کانال طبقه ۱۶ تا به حال ۱۵۶ ویدیو منتشر کرده است و بیش از ۷.۹ هزار مشترک و بیش از ۵۰۳.۶ هزار بازدید داشته است. این ارقام نشان دهنده ی این است که کانال طبقه ۱۶ توانسته است جامعه ای از افراد علاقه مند به تکنولوژی، هنر، استارتاپ ها و موضوعات مرتبط با زندگی را جذب کند.

اگر به دنبال کانالی هستید که شما را با آخرین تحولات و نوآوری های فناوری آشنا کند، به شما برای توسعه کسب و کار استارتاپ خود یا فقط برای گوش دادن به بحث های جذاب و مفید در مورد زندگی، کانال طبقه ۱۶ را پیشنهاد می کنیم.

 

 کانال یوتیوب "طبقه ۱۶" چیست ؟

 

سهیل علوی کیست ؟

سهیل علوی یکی از بنیانگذاران و مدیر محصولات شرکت Bettermode است. وی با مطالعه رفتار انسان ها، دلایل رفتار آنها را می فهمد و این دیدگاه را به تجربه کاربری خوشایند تبدیل می کند.

پیش از تاسیس Bettermode، سهیل مدیر عامل و همچنین یکی از بنیانگذاران یک استارتاپ سفارش غذای آنلاین در ایران بود. قبل از این استارتاپ، وی نیز طراح محصول اصلی در Tunezy (که در سال 2013 خریداری شد) بود و به عنوان کارآفرین در مقام رزیدنس در Ryerson DMZ در کانادا خدمت کرد.

این مقاله هم مطالعه کنید :
معرفی ۲۰ کانال تخصصی یوتیوب در زمینه هوش مصنوعی

سهیل یک دانشجوی دکترای علوم کامپیوتر در دانشگاه بریتیش کلمبیا است و همچنین عضو گروه تحقیقاتی NLP در UBC است. در حال حاضر تحت نظر استاد ریموند نگ و استاد ورد شوارتز کار می کند. وی پیش از این عضو گروه تحقیقاتی دیالوگ زبان طبیعی در موسسه USC برای فناوری های خلاق بود و با استاد دیوید تراوم کار کرد.

در زمینه تحصیلات، سهیل دارای دکتری علوم کامپیوتر از دانشگاه بریتیش کلمبیا (2021-تا کنون)، کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از دانشگاه سوترن کالیفرنیا (2020)، و کارشناسی مهندسی کامپیوتر و همچنین کارشناسی مهندسی هوافضا (دو رشته اصلی) از دانشگاه صنعتی شریف (2016) است.

سهیل در طول تحصیلات خود در دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه سوترن کالیفرنیا، و دانشگاه صنعتی شریف، تجربه های متعددی در زمینه های تحقیقاتی کسب کرد، از جمله تحقیقات در زمینه هوش مصنوعی گفتگویی، پاسخ به سوالات، سیستم های دیالوگ چندوجهی، سیستم های توصیه گر، جستجو، و استدلال دانش عمومی. وی در تابستان 2020 به عنوان کارآموز تحقیقاتی یادگیری ماشین / NLP در تیم جستجوی نقشه های Apple در ایالات متحده خدمت کرد.

سهیل علاوه بر تخصص در زبان های برنامه نویسی مانند Python، Java، C++، SQL، HTML، CSS، JavaScript، PHP، و MATLAB، با فناوری ها و کتابخانه هایی مانند Pytorch، Tensorflow، Scikit، Soot، JavaFX، Google cloud، AWS، Android، Django، و NodeJS مهارت دارد.

پادکست طبقه ۱۶ چیست؟

پادکست طبقه ۱۶ یک پادکست اینترنتی است که توسط سهیل علوی، یک کارآفرین و متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و محصولات دیجیتال، اجرا می‌شود. این پادکست در یوتیوب منتشر می‌شود و در آن سهیل علوی با دوستان خود در مورد تکنولوژی، استارتاپ‌ها، هنر و زندگی بحث می‌کند.

این مقاله هم مطالعه کنید :
معرفی بهترین کانال‌های یوتیوب با موضوع گردشگری

این پادکست در شهر تورنتو، کانادا، و در طبقه ۱۶ یک ساختمان تهیه می‌شود – که این نام را به پادکست بخشیده است. علوی که یک سوابق قابل توجهی در حوزه فناوری دارد، از تجربیات خود برای ارائه نکات و راهنمایی‌هایی به شنوندگان استفاده می‌کند. از آنجا که علوی یک بنیانگذار و مدیر محصولات است، بحث‌های او در مورد استارتاپ‌ها و تکنولوژی براساس تجربیات کاری واقعی او هستند.

محتوای پادکست طبقه ۱۶ متنوع است و شامل موضوعاتی از قبیل تکنولوژی، هنر، استارتاپ‌ها و زندگی است. با استفاده از دیدگاه‌های خود و مهمانان مختلف که در پادکست شرکت می‌کنند، سهیل علوی در مورد چگونگی ارتباط این موضوعات با یکدیگر و چگونگی تأثیر آن‌ها بر زندگی روزمره ما بحث می‌کند.

از لحاظ آماری، پادکست طبقه ۱۶ تا به امروز بیش از 156 ویدیو منتشر کرده است و بیش از 7.9 هزار مشترک و بیش از 503.6 هزار بازدید داشته است .

 

اخرین اپیزود پادکست طبقه ۱۶را از اینجا گوش بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی